Strony internetowe WordPress, sklepy Woocommerce, Tworzenie stron www, strony www

Sklepy

Nowoczesne sklepy WooCommerce

Na naszą ofertę składa się w pełni funkcjonalny sklep internetowy, stworzony od podstaw na platformie WordPress . Dzięki nowoczesnemu sklepowi rozwiniesz swój biznes oraz poszerzysz działania w internecie.

Dodatek do WordPress o nazwie WooCommerce pozwala stworzyć w pełni konfigurowalny, elastyczny i nowoczesny sklep internetowy. Będzie to dobre rozwiązanie jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi produktami, stanami magazynowymi, systememami płatności, wysyłki oraz pozostałą zawartością sklepu. Łatwy do zarządzania panel administracyjny sprawia, że to rozwiązanie jest jednym z najczęsciej wybieranych.

Co otrzymujesz po zakupie?

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejściadobrania odpowiednich narzędzi oraz testowania wprowadzonych rozwiązań. Z tego powodu każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Etapy tworzenia sklepu internetowego

W naszych projektach kładziemy  nacisk na intuicyjność, dostosowanie pod wszystkie urządzenia mobilne oraz użytkowość. Aby osiągnąć najlepszy efekt końcowy zapoznaj się z procesem tworzenia strony. Proces tworzenia strony WordPress składa się z kilku etapów.

1

Nawiązujemy kontakt oraz dokonujemy analizy Twoich potrzeb, przedstawiamy szczegółową ofertę. Ustalamy niezbędne funkcjonalności, graficzne elementy oraz cenę. 

2

Projekt sklepu

Na tym etapie Tworzymy Identyfikacje wizualną strony internetowej, proponujemy layout stworzony na podstawie wytycznych. 

3

Wdrożenie sklepu

Przygotowujemy serwer oraz domenę do wdrożenia strony. Wszystkie funkcjonalności są testowane. Na tym etapie wprowadzamy też  niezbędne poprawki, aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu. 

4

Utrzymanie sklepu oraz rozwój

Po wdrożeniu i przekazaniu strony możesz liczyć na 30 dni pomocy technicznej. Dodatkowo możemy zająć się administracją i bezpieczeństwem strony w cenie od 60 zł/miesiąc.

Zobacz, co mówią o nas Klienci !

Oto niektóre z opinii osób, które skorzystały z naszych usług:

Anna Markowska
Anna Markowska
2024-04-23
Polecam! Piotrek nie tylko stworzył dla mojej firmy stronę internetową ale świetnie doradził w przedstawieniu celu firmy oraz pomógł ogólnie w zaistnieniu w przestrzeni internetowej. Pasja i zaangażowanie oraz obsługa klienta zasługują na 5 gwiazdek!
Damian Leśniara
Damian Leśniara
2024-04-15
Świetne podejście, zlecenie wykonane perfekcyjnie i zgodnie z terminem , napewno bede polecał dalej, Dobra robota !
Józef VFK
Józef VFK
2024-04-15
Podczas współpracy z nimi miałem możliwość aktywnego udziału w procesie projektowania mojej strony internetowej, co pozwoliło mi uzyskać dokładnie to, czego oczekiwałem. Szczerze polecam.
Monia P
Monia P
2024-04-14
Bez wahania polecam współpracę z Panem Piotrem. To osoba kompetentna, która świetnie radzi sobie w swojej pracy. Projekt strony internetowej spełnił moje oczekiwania w stu procentach.
Olga Wójtowicz
Olga Wójtowicz
2022-04-02
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w ustalonym terminie. Bardzo dobra komunikacja z wykonawcą. Polecam!
Amelia Janczak
Amelia Janczak
2022-01-14
Doskonały kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Szczerze polecam do współpracy pana Piotra!
Grzegorz Gacek
Grzegorz Gacek
2021-11-06
Profesjonalne i nowoczesne strony, godne polecenia !
Kamil Świerczek
Kamil Świerczek
2021-11-06
Profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem. Serdecznie polecam