Strony internetowe WordPress, sklepy Woocommerce, Tworzenie stron www, strony www

Strony internetowe

Nowoczesne i mobilne strony internetowe​

Na naszą ofertę składa się w pełni funkcjonalna strona internetowa lub sklep internetowy, stworzony od podstaw na platformie WordPress . Dzięki stronie internetowej rozwiniesz swój biznes oraz poszerzysz działania w internecie.

W naszych projektach kładziemy nacisk na intuicyjność, dostosowanie pod wszystkie urządzenia mobilne oraz użytkowość. Każdy projekt jest unikatowy i starannie przygotowany z dbałością o dostosowanie fontu, kolorów i grafiki.

Co otrzymujesz po zakupie?

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejściadobrania odpowiednich narzędzi oraz testowania wprowadzonych rozwiązań. Z tego powodu każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Etapy tworzenia strony internetowej

W naszych projektach kładziemy  nacisk na intuicyjność, dostosowanie pod wszystkie urządzenia mobilne oraz użytkowość. Aby osiągnąć najlepszy efekt końcowy zapoznaj się z procesem tworzenia strony. Proces tworzenia strony WordPress składa się z kilku etapów.

1

Nawiązujemy kontakt oraz dokonujemy analizy Twoich potrzeb, przedstawiamy szczegółową ofertę. Ustalamy niezbędne funkcjonalności, graficzne elementy oraz cenę. 

2

Projekt strony internetowej

Na tym etapie Tworzymy Identyfikacje wizualną strony internetowej, proponujemy layout stworzony na podstawie wytycznych. 

3

Wdrożenie strony

Przygotowujemy serwer oraz domenę do wdrożenia strony. Wszystkie funkcjonalności są testowane. Na tym etapie wprowadzamy też  niezbędne poprawki, aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu. 

4

Utrzymanie strony oraz rozwój

Po wdrożeniu i przekazaniu strony możesz liczyć na 30 dni pomocy technicznej. Dodatkowo możemy zająć się administracją i bezpieczeństwem strony w cenie od 60 zł/miesiąc.

Zobacz, co mówią o nas Klienci !

Oto niektóre z opinii osób, które skorzystały z naszych usług:

Anna Markowska
Anna Markowska
2024-04-23
Polecam! Piotrek nie tylko stworzył dla mojej firmy stronę internetową ale świetnie doradził w przedstawieniu celu firmy oraz pomógł ogólnie w zaistnieniu w przestrzeni internetowej. Pasja i zaangażowanie oraz obsługa klienta zasługują na 5 gwiazdek!
Damian Leśniara
Damian Leśniara
2024-04-15
Świetne podejście, zlecenie wykonane perfekcyjnie i zgodnie z terminem , napewno bede polecał dalej, Dobra robota !
Józef VFK
Józef VFK
2024-04-15
Podczas współpracy z nimi miałem możliwość aktywnego udziału w procesie projektowania mojej strony internetowej, co pozwoliło mi uzyskać dokładnie to, czego oczekiwałem. Szczerze polecam.
Monia P
Monia P
2024-04-14
Bez wahania polecam współpracę z Panem Piotrem. To osoba kompetentna, która świetnie radzi sobie w swojej pracy. Projekt strony internetowej spełnił moje oczekiwania w stu procentach.
Olga Wójtowicz
Olga Wójtowicz
2022-04-02
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami, w ustalonym terminie. Bardzo dobra komunikacja z wykonawcą. Polecam!
Amelia Janczak
Amelia Janczak
2022-01-14
Doskonały kontakt z klientem i pełen profesjonalizm. Szczerze polecam do współpracy pana Piotra!
Grzegorz Gacek
Grzegorz Gacek
2021-11-06
Profesjonalne i nowoczesne strony, godne polecenia !
Kamil Świerczek
Kamil Świerczek
2021-11-06
Profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem. Serdecznie polecam