Sklep WooCommerce

Nowoczesne sklepy WooCommerce

Dodatek do WordPress o nazwie WooCommerce pozwala stworzyć w pełni konfigurowalny, elastyczny i nowoczesny sklep internetowy. Będzie to dobre rozwiązanie jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi produktami, stanami magazynowymi, systememami płatności, wysyłki oraz pozostałą zawartością sklepu. Łatwy do zarządzania panel administracyjny sprawia, że to rozwiązanie jest jednym z najczęsciej wybieranych.

Zalety WordPressa

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS). Strony tworzone na tym systemie cechują się duża elastycznością i możliwością rozbudowy.

System jest ciągle rozwijany i aktualizowany co pozwala nadążać nad ciągle rozwijającą się technologią. Google dobrze współpracuje z WordPress, dzięki czemu strona skutecznie i szybko się indeksuje.

WooCommerce najlepsza platforma eCommerce

WooCommerce pozwala na pełną kontrolę nad sklepem. W łatwy sposób pozwala zarządzać produktami, wysyłką, podatkami, płatnościami, fakturami, klientami. Generowanie raportów oraz wiele statystyk pozwoli Ci na ciągły rozwój i lepszą sprzedaż.

Na platformie WooCommerce możesz sprzedawać produkty fizyczne, usługi a także przedmioty wirtualne. System wysyłki można zintegrować z popularnymi

Co otrzymujesz po zakupie?

1

Instalacja WordPress, motywu i wtyczek

System WordPress pozwoli Ci na zarządzanie stroną czyli zmianę treści, grafik, dodawanie postów i stron.

2

Pełna konfiguracja sklepu internetowego

Strona zostanie przygotowany pod indywidualne wymagania klienta. Zostaną wdrożone teksty, grafiki i wszelkie niezbędne funkcjonalności.

3

Przystosowanie pod urządzenia mobilne

Wszystkie strony są responsywne. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych takich jak komórki czy tablety.

4

Projekt graficzny sklepu internetowego

Makieta zawiera przedstawienie koncepcji wyglądu strony internetowej. Jest to symulacja wyglądu witryny w postaci graficznej. Dzięki niej możesz przeanalizować wygląd przyszłej strony. Tańszą wersją jest wybranie zaproponowanych gotowych szablonów. * Opcjonalnie

5

Identyfikacja wizualna sklepu internetowego

Utworzenie identyfikacji wizualnej, która wpisuje się w strategię oraz kreację marki. Na identyfikację wizualną strony internetowej składa się między innymi: logo, krój czcionek, kolory, wzory. * Opcjonalnie

6

Wdrożenie niezbędnych funkcjonalności

Wdrożenie różnych funkcjonalności według wymagań takich jak: sprzedaż produktów, kalendarz z rezerwacją, galerie zdjęć/video, mapa dojazdu, portfolio, subskrypcja i wiele innych.

7

Szeroki wybór metod wysyłkowych

Sklep można zintegrować praktycznie każdą metodę wysyłkową na przykład Paczkomaty, kurierzy, Poczta Polska. Integracja pozwala na zautomatyzowanie nadawania przesyłek, generowanie listów przewozowych i wiele więcej. 

8

Bramki płatności

Szybkie i bezpieczne płatności w sklepie online są w dzisiejszych czasach standardem. Sklep WooCommerce można zintegrować z takimi bramkami jak PayPal, Przelewy24, PayU i wiele więcej.

9

Księgowość

Integracja z wtyczkami pozwala automatycznie wystawiać i wysyłać faktury do klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zachować przejrzystość i porządek w księgowości Twojego sklepu.

10

Marketing

Dodanie do porównywarek cenowych oraz integracja z popularnymi platformami e-commerce – pozwoli zwiększyć  sprzedaż. E-mail marketing oraz integracja z newsletterem pozwoli zyskać powracających klientów.

11

Raporty i statystyki

Generowanie raportów oraz wiele statystyk pozwoli Ci na ciągły rozwój i lepszą sprzedaż.

12

Obsługa klienta

Integracja z chatem online Messenger lub LiveChat – pozwala szybko odpowiedzieć klientom na nurtujące pytania oraz zautomatyzować pracę co przekłada się na większą satysfakcję klientów.

13

Uruchomienie strony na serwerze

Po akceptacji projektu bezpłatnie uruchomię stronę na Twoim serwerze i domenie. Jeśli nie masz serwera, to poniżej znajdziesz moją ofertę.

14

Stały kontakt i wsparcie posprzedażowe

Zawsze możesz do mnie zadzwonić lub napisać w kwesti pomocy lub porady. Sprawdź też moją ofertę Wsprarcie strony WordPress.

Etapy tworzenia sklepu internetowego

W naszych projektach kładziemy  nacisk na intuicyjność, dostosowanie pod wszystkie urządzenia mobilne oraz użytkowość. Aby osiągnąć najlepszy efekt końcowy zapoznaj się z procesem tworzenia strony. Proces tworzenia strony sklepu internetowego WooCommerce składa się z kilku etapów.

Krok 1

Kontakt, wycena, podpisanie umowy

Nawiązujemy kontakt oraz dokonuję analizy Twoich potrzeb, przedstawiam szczegółową ofertę. Ustalamy niezbędne funkcjonalności, graficzne elementy oraz cenę. Podpisujemy umowę według wcześniej ustalonych szczegółów, dla zabezpieczenia interesów obydwu stron.

Krok 2

Projekt, wdrożenie sklepu internetowego

Na tym etapie Tworzę Identyfikacje wizualną strony internetowej, Projekt graficzny strony internetowej lub proponuję kilka/kilkanaście szablonów w zależności od wybranego pakietu. Przygotowuję serwer oraz domenę do wdrożenia strony. Wszystkie funkcjonalności są testowane. Wprowadzam również niezbędne poprawki aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Krok 3

Utrzymanie sklepu oraz rozwój

Po wdrożeniu i przekazaniu strony możesz liczyć na 30 dni pomocy technicznej. Jeśli zdecydujesz się na dodatkowy pakiet utrzymania witryny, to otrzymasz w nim między innymi: aktualizację motywu, wtyczek oraz WordPressa, tworzenie kopii zapasowych, odzyskanie strony w razie awarii, comiesięczny audyt bezpieczeństwa witryny.

Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

WooCommerce pozwala stworzyć w pełni konfigurowalny, elastyczny i nowoczesny sklep internetowy. Będzie to dobre rozwiązanie jeśli chcesz mieć pełną    kontrolę nad swoimi produktami, stanami magazynowymi, systememami płatności, wysyłki oraz pozostałą zawartością sklepu.

Pakiet Standard

Wybierając pakiet podstawowy otrzymujesz:

Pakiet Standard + Projekt Graficzny

Wybierając pakiet rozszerzony otrzymujesz:

Wsprarcie sklepu WooCommerce

Wspracie utworzonej strony lub sklepu internetowego. Bieżące wsparcie obejmuje prace takie jak:

Dodatkowe funkcjonalności dla Twojego sklepu internetowego

WordPress posiada szerokie możliwości konfiguracji. Poniżej przedstawione są przykładowe dodatkowe funkcjonalności, które ułatwią i zoptymalizują korzystanie ze sklepu. Zawierają one ceny minimalne za wdrożenie i konfigurację rozszerzenia, mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej.

1

1

Administracją stroną

Cena: 40 PLN + miesiąc

2

Dodatkowe wersje językowe

Cena: od 250 PLN

3

Kalendarz rezerwacji

Cena: od 250 PLN

4

Integracja z bramką płatności

Cena: od 250 PLN

5

Newsletter

Cena: od 70 PLN

Portfolio

6

Cena: od 70 PLN

7

Blog

Cena: od 150 PLN

Mapa Google

Cena: 40 PLN

8

Social Media

Cena: 40 PLN

9

10

Messenger Chat

Cena: 120 PLN

Google Analytics

Cena: 120 PLN

11