Strona WordPress

Strony internetowe WordPress

Na naszą ofertę składa się w pełni funkcjonalna strona internetowa stworzona od podstaw lub na profesjonalnych szablonach. Dzięki stronie internetowej rozwiniesz swój biznes oraz poszerzysz działania w internecie.

W naszych projektach kładziemy nacisk na intuicyjność, dostosowanie pod wszystkie urządzenia mobilne oraz użytkowość. Każdy projekt jest unikatowy i starannie przygotowany z dbałością o dostosowanie fontu, kolorów i grafiki.

Zalety WordPressa

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS). Strony tworzone na tym systemie cechują się duża elastycznością i możliwością rozbudowy.

System jest ciągle rozwijany i aktualizowany co pozwala nadążać nad ciągle rozwijającą się technologią. Google dobrze współpracuje z WordPress, dzięki czemu strona skutecznie i szybko się indeksuje.

Projektowanie stron internetowych

Tworzymy strony dostosowane do Twoich potrzeb, takie jak:

Co otrzymujesz po zakupie?

1

Instalacja WordPress, motywu i wtyczek

System WordPress pozwoli Ci na zarządzanie stroną czyli zmianę treści, grafik, dodawanie postów i stron.

2

Pełna konfiguracja strony internetowej

Strona zostanie przygotowany pod indywidualne wymagania klienta. Zostaną wdrożone teksty, grafiki i wszelkie niezbędne funkcjonalności.

3

Przystosowanie pod urządzenia mobilne

Wszystkie strony są responsywne. To znaczy, że wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych takich jak komórki czy tablety.

4

Projekt graficzny strony internetowej

Makieta zawiera przedstawienie koncepcji wyglądu strony internetowej. Jest to symulacja wyglądu witryny w postaci graficznej. Dzięki niej możesz przeanalizować wygląd przyszłej strony. Tańszą wersją jest wybranie zaproponowanych gotowych szablonów.

5

Identyfikacja wizualna strony internetowej

Utworzenie identyfikacji wizualnej, która wpisuje się w strategię oraz kreację marki. Na identyfikację wizualną strony internetowej składa się między innymi: logo, krój czcionek, kolory, wzory.

6

Wdrożenie niezbędnych funkcjonalności

Wdrożenie różnych funkcjonalności według wymagań takich jak: sprzedaż produktów, kalendarz z rezerwacją, galerie zdjęć/video, mapa dojazdu, portfolio, subskrypcja i wiele innych.

7

Uruchomienie strony na serwerze

Po akceptacji projektu bezpłatnie uruchomię stronę na Twoim serwerze i domenie. Jeśli nie masz serwera, to poniżej znajdziesz moją ofertę.

8

Stały kontakt i wsparcie posprzedażowe

Zawsze możesz do mnie zadzwonić lub napisać w kwesti pomocy lub porady. Sprawdź też moją ofertę Wsprarcie strony WordPress.

Etapy tworzenia strony internetowej

W naszych projektach kładziemy  nacisk na intuicyjność, dostosowanie pod wszystkie urządzenia mobilne oraz użytkowość. Aby osiągnąć najlepszy efekt końcowy zapoznaj się z procesem tworzenia strony. Proces tworzenia strony WordPress składa się z kilku etapów.

Krok 1

Kontakt, wycena, podpisanie umowy

Nawiązujemy kontakt oraz dokonuję analizy Twoich potrzeb, przedstawiam szczegółową ofertę. Ustalamy niezbędne funkcjonalności, graficzne elementy oraz cenę. Podpisujemy umowę według wcześniej ustalonych szczegółów, dla zabezpieczenia interesów obydwu stron.

Krok 2

Projekt, wdrożenie strony

Na tym etapie Tworzę Identyfikacje wizualną strony internetowej, Projekt graficzny strony internetowej lub proponuję kilka/kilkanaście szablonów w zależności od wybranego pakietu. Przygotowuję serwer oraz domenę do wdrożenia strony. Wszystkie funkcjonalności są testowane. Wprowadzam również niezbędne poprawki aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Krok 3

Utrzymanie strony oraz rozwój

Po wdrożeniu i przekazaniu strony możesz liczyć na 30 dni pomocy technicznej. Jeśli zdecydujesz się na dodatkowy pakiet utrzymania witryny, to otrzymasz w nim między innymi: aktualizację motywu, wtyczek oraz WordPressa, tworzenie kopii zapasowych, odzyskanie strony w razie awarii, comiesięczny audyt bezpieczeństwa witryny.

Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

Pakiet Standard

Wybierając pakiet podstawowy otrzymujesz:

Pakiet Standard + Projekt Graficzny

Wybierając pakiet rozszerzony otrzymujesz:

Wsprarcie strony WordPress

Wspracie sklepu internetowego. Bieżące wsparcie obejmuje prace takie jak: